Vaidotė Benaitienė

Vaidotė Benaitienė

Vaidotė Benaitienė - gitaristė ir pedagogė nei dienos neapsieina be muzikos. Klasikinę gitarą pamilusi dar ankstyvoje vaikystėje iš rankų jos nepaleidžia ir dabar. Ji yra įsitikinusi, jog gitaros stygų virpesiai eina tiesiai į žmogaus sielą.

Gitaristės koncertinis kelias prasidėjo studijuojant Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Kaip ir priklausė studentei, daug koncertavo, dalyvavo konkursuose, festivaliuose, kur pelnė ir prizines vietas.

Vėliau gitaristė sėkmingai baigė gitaros bei muzikos pedagogikos specialybes, gavo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.  Atlikėja koncertavo Vilniaus rotušės, Šv. Kotrynos bažnyčios, Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir kitose scenose. Daug kartų pasirodė “Ąžuoliuko” choro koncertuose, dainas nuspalvindama šiltais gitaros tonais. Gitaristė taip pat dalyvavo šiuolaikinio meno projektuose kartu su Psilikono teatru. Pasirodė festivaliuose “Centras” Kaune, “Plartforma” Klaipėdoje, dalyvavo Menų spaustuvės projektuose. Atlikėja koncertuoja tiek solo, tiek įvairiose kamerinio ansamblio sudėtyse (fleitos ir gitaros duetas, smuiko, fleitos ir gitaros trio).

Vaidotė Benaitienė taip pat yra savo darbui atsidavusi mokytoja. Nuo 2002 metų ji dirba Vilniaus “Ąžuoliuko” muzikos mokykloje, kur ugdo koncertuojančius ir klasikinę gitarą mylinčius vaikus.