PROGRAMA


Vytautės Pupšytės Trio

 
Šokių muzika vestuvėse - Vytautės Pupšytės Trio
Vytautės Pupšytės Trio

Jaukumu ir sentimentaliu džiugesiu alsuojanti programa su 70-ųjų - 90 - ųjų bei šių dienų pop, rock bei džiazo melodijomis atliktomis kamerine sudėtimi, tinkanti jaukioms asmeninėms, bei oficialioms šventėms. Šiltu tembru ir žaisminga asmenybe pasižyminti dainininkė Vytautė sukuria jaukią ir džiugią atmosferą.

Muzikantai:

Vytautė Pupšytė - vokalas

Jūris Benaitis - gitara

Nojus Jurkus - saksofonas/kachonas

 

Programos trukmė: 2x45min.

 

Favorite Melody

 
Favorite Melody project
 
 

Kokybiška muzika ir šilti atlikėjai sukurs išties jaukią, žaismingą bei nuotaikingą atmosferą. Nuo džiazo klasikos ir romantiškosios bossa novos iki pop ir rock muzikos šlagerių. Nuotaiką renkatės jūs - muziką mes, tokio kompromiso dėka galime koncertuoti tiek oficialiuose renginiuose, tiek užkuriančiuose vakarėliuose.

Muzikantai:

Vokalas - Vytautė Pupšytė

Gitara - Jūris Benaitis

Bosinė gitara - Domas Žostautas

Būgnai - Darius Rudis / Gediminas Augustaitis

Pageidaujant sudėtį galime papildyti saksofonu bei kontrabosu.

Repertuaras

 

Love Song

 
Akmėja: Love songs programa

Tai šviežias, lengvas, optimistinis muzikinis projektas, kuriame viskas suksis aplink pagrindinį gyvenimo vedlį - meilę. Kartu su skambančiomis dainomis keliausime įvairiais muzikiniais laikotarpiais, prisimindami savo pirmąsias meiles, pirmus šokius, pasimatymus, neapsieisime ir be lyrinių išsiskyrimų :)

Lengvas vokalo skambesys, virtuoziški gitaros akordai bei užburiantys saksofono viražai ne tik nukels į svajokliškus apmąstymus prie taurės vyno, bet ir kilstels nuo kėdės šokiui bei nepaliks abejingo nei jauno nei dar jaunesnio :)

Programoje skamba kūriniai nuo retro, bossa-novos iki šiuolaikiškų pop, soul hit'ų, kuriuos atlieka dainininkė Akmėja su grupe.

Repertuaras

 

 

Klasikinės gitaros programa

 
Klasikinės gitaros muzika - atlikėja Vaidotė Benaitienė
 

Laisvai tekančios muzikinės nuotaikos ir įspūdžiai, bei užburiantys gitaros garsai keliaus tiesiai į širdį ir sukurs ypatingą romantišką nuotaiką.

Klasikine gitara skambina Vaidotė Benaitienė.

Gitaristės repertuaras - nuo baroko iki šių dienų. Bet labiausiai mėgstama - romantizmo ir 20 amžiaus gitaros muzika.

Džiaugsmu spinduliuojanti, šilta, romantiška, iškilminga programa bei profesionalus atlikimas ypač tinka oficialiems priėmimams, privačioms šventėms, vestuvių ceremonijoms. 

Rekomenduojama klasikinės gitaros programa vestuvių ceremonijai.

Programos trukmė: 45min.

Repertuaras