Muzikantai vestuvėms

 

Taip jau nutiko, kad mūsų programos tapo ypač pageidaujamos vestuvių šventėms. 

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje kokybiška gyva muzika tapo svarbiu ir neatsiejamu vestuvių šventės akcentu. Norėdami pakviesti gyvos muzikos grupę, būsimi jaunavedžiai dažnai susiduria su eile organizacinių klausimų: kokius muzikantus pasikviesti, kokios įrangos reikės, kiek viskas kainuos ir pan. Vieni kreipiasi pagalbos į vestuvių planuotojus, kiti viską planuoja patys. Norėdami pagelbėti atsakome į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus.

 

JV: “Norėjome pasiteirauti, ar koncertuojate vestuvėse?”

TM: Taip, mes grojame įvairiuose renginiuose, taip pat ir vestuvėse, jei tik yra tinkamos sąlygos.

 

JV: “Ar vykstate į kitus miestus?”

TM: Grojame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 

 

JV: “Kiek kainuoja Jūsų muzika?”

TM: Programos kaina priklauso nuo pasirinktos grupės sudėties, erdvės, įgarsinimo sąlygų. Vykstant į tolimesnius kraštus gali prisidėti didesnės kelionės, ar nakvynės išlaidos. Rašydami pasiteiravimą nurodykite datą, vietą, erdvę/svečių skaičių, pageidaujamą programą.

 

JV: “Mums labai patiko jūsų programos, bet nenusprendžiame kokią pasirinkti”

TM: Ačiū. Visos mūsų programos tinka paklausyti ir pašokti, žinoma, smarkesniems šokiams rekomenduojame didesnės sudėties grupę su būgnais. Jei šventė nedidelė, ar riboja erdvė - trio sudėtis pats tas.

 

JV: “Kokį repertuarą grojate vestuvėse?”

TM: Vestuvėse pirmiausia grojame populiarų, išbandytą, šokiams labiau tinkantį repertuarą, tačiau jei norite iškirtinai jazz, ar lounge - Jūsų pasirinkimas.

 

JV: “Kokia grojamos programos trukmė?”

TM: Daugumos mūsų programų trukmė - 2x45 min. su 15-30 min. pertrauka.

 

JV: “Ar galite groti ilgiau?”

TM: Gyvai grojančiai grupei tai yra išties didelis koncertas. Muzikantai atiduoda savo energiją visu 100%. O ir publikai tiek kokybiškos gyvos muzikos pilnai užtenka. Tačiau jei manote, kad reikia daugiau, galime tartis. 

 

JV: “Ar pasirūpinate aparatūra?”

TM: Mes galime pasirūpinti visa reikiama ir kokybiška garso įranga, tinkančia gyvos muzikos grupei įgarsinti, garsistu, apšvietimu. Daugiau apie naudojamą įrangą.

 

JV: “Ar grojate lauke?”

TM: Taip, mes grojame atvirose erdvėse. Tokiu atveju atlikimo vietoje turėtų būti įrengta apsauga nuo lietaus, kad apsaugoti brangią irangą, muzikantų muzikos instrumentus, tinkamas elektros įvadas.

 

JV: “Prieš kiek laiko reikia Jus rezervuoti?”

TM: Kuo anksčiau kreipsitės, tuo didesnė tikimybė kad Jūsų norimi muzikantai bus laisvi. Įprastai datas pasirodymams rezervuojame nuo metų, iki kelių mėnesių.

 

info@tikramuzika.lt