Domas Žostautas

Domas Žostautas paėmė į rankas bosinę būdamas 17-kos. 18 – kos pradėjo muzikos studijas VIKO Menų fakultete. Vėliau studijavo LMTA, kur baigė bosinės gitaros magistro studijas.

Domas Žostautas

Tai muzikantas besidomintis įvairių stilių muzika ir aktyviai gyvenantis muzikinį gyvenimą. Ieškodamas naujų iššūkių su įvairiais projektais yra dalyvavęs ne viename tarptautiniame festivalyje bei konkurse tiek Lietuvoje, tiek ir svetur, ne kartą užėmęs prizines vietas.

Bosininkas dalyvauja Jazz, Rock, Pop, Gospel, Reggae, Latin ir Pop muzikos projektuose, yra Tomas Leiburas Orchestra, Avenue Acoustic, Ingenious, Face Time narys. Jis grojo su beveik visais ryškiausiais Lietuvos džiazo ir roko muzikantais, įvairiose sudėtyse – nuo mažų ansamblių iki simfoninių orkestrų. Taip pat yra grojęs ir su ryškiais pop muzikos atlikėjais: Mantu Jankavičium, Marijonu Mikutavičium, Vaidau Baumila, Mia, Jurgiu Bruzga, Ieva Narkute, Rasa Bubulyte, Girmante Vaitkute, Federico Manzenares ir kitais. Yra įrašęs kelias kompaktines plokšteles.

Su įvairiais kolektyvais Domas pasirodė Vilniaus, Kauno, Birštono, Nidos, Joyspring Jazz (Latvija) džiazo, Kristupo vasaros, Venna music (Lenkija) bei kituose festivaliuose, du kartus (2009 ir 2010 metais) tapo Vilnius Jazz Young Power konkurso finalininku.