Atsiliepimai

Naujus atsiliepimus kviečiame rašyti mūsų facebook paskyroje.


Wow! Labai faina grupe, mums pries savaite grojo vestuvese! Aciu Jums! Visiems sveciams labai jus patikote! Noreciau Jus rekomenduoti visiems! Taip pat labai buvo lengva del visko susitarti per emailus, nes as pati gyvenu uzsienyje. Aciu Jums, kad padarete musu svarbia diena, dar grazesne! ❤️

Aušra

2019-06-07


Širdingas Ačiū visai nuostabiai "Tikra Muzika" komandai už nuostabią muziką! Be Jūsų mūsų šventė nebūtų tapusi tokia ypatinga! Vytautės balsas siųstas iš dangaus dar ilgai skambės mano širdyje 😇 Kaip toj nuostabioj mūsų pirmojo šokio dainoj " I'm glad there is you".. :)) Didelis Ačiū Jūriui, Nojui bei nepakartojamam DJ Viktorui :) Prisišokom nepamirštamai :D

Evelina

2019-05-24


Per mūsų įmonės kalėdinę šventę grojo Vytautė su komanda. Visi susirinkusieji buvo sužavėti grupės profesionalumu, vokalistės charizma, puikia nuotaika! Tikrai rekomenduojame visiems, kas ieško profesionalių atlikėjų savo šventei :) Ačiū Jums, sėkmės! 

Dovilė

2018-01-02


Noriu padėkoti už fleitos muziką, atliekamą Agnietės Ivanauskaitės, kurią rekomendavote. Šventę papuošė muzika, įvykdė visus pageidavimus, labai nuoširdžiai bendraujanti atlikėja. Sėkmingų projektų ir Jūsų kolektyvui.

Ingrida

2017-08-16


Juri, Vytaute ir ko,
 

ačiū jums už puikų pasirodymą mūsų šventėje, visi liko tiesiog apstulbę dėl Vytautės balso ir nuo grupės sklindančios emocijos! Didžiausios jums sėkmės visiems!

Linkėjimai, 

Dima ir Julija

2017-08-01


Name

Gitana

Dėkoju Tikrai muzikai, Vytautei Pupšytei ir Jūriui Benaičiui už nuostabią muziką, sukurusią ypatingą nuotaiką visiems svečiams šventinę dieną :). Jūsų atliekama muzika tiesiog nuostabi, o Vytautės balsas švelnus ir nepakartojamas!
Ačiū, ačiū, ačiū!👏👌

2017-05-24


Name

Greta

Esame labai dėkingi, kad prisidėjote prie mūsų šventės ir padarėte ją nuostabią! Visiems be galo patiko, svečiai ir mes buvome sužavėti. Akmėja angeliško balso savininkė, dar kartą ačiū visiems :))))


Name

Inga ir Arūnas

Date

2016-06-10 03:34:31

Location

Message

Tikra Muzika su Akmėja buvo tiesiog nerealūs. Ačiū Jiems už mūsų šventės papuošimą ir šiltų spalvų bei nuostabių garsų suteikimą. Gaila tą vakarą mums laikas bėgo labai greitai ir koncertas truko per trumpai, o taip norėjosi klausyti ir klausyti (ir šokti). Buvo nuostabu!!!

DJ Gintas su muzika pataikė tiesiai į dešimtuką, todėl šokių salė beveik neištuštėdavo. Žodžiu viskas buvo super!!!

Ne tik mes, bet ir visi svečiai buvo patenkinti.


Name

Jovita&Dalius

Date

2015-10-14 05:28:47

Message

Sveiki!!! Be galo didelis didelis Aciu 'Tikra Muzika' kolektyvui ir DJ Gintui uz labai silta bendravima, nuostabia muzika ir pacius geriausius atsiminimus is musu sventes!!! Visi likome suzaveti jusu paprastumu bei profesonalumu, dievisku muzikos skambesiu!!! Aciu Jums dar karteli!!!!


Name

Violeta

Date

2015-09-04 14:15:48

Location

Message

Labas, Tikra Muzika:)

 

norime padėkoti gitaristei Vaidotei Benaitienei už profesionalumą, lygį, už grožį, už paprastumą ir tikrumą. Mums ir mūsų vestuvių svečiams paliko tooookį įspūdį, kad ojej :))))

 

Tėvai, kurie visokių diplomatinių renginių yra regėję pasakė, kad gitaristė buvo labai gera, klausė iš kur tokią radau:), draugės negalėjo atsistebėti reginiu, toks gracingas grojimas gitara, aristoratiška laikysena, sceninė apranga, šukuosena, akys, šypsena ir net natų stovas sudarė tokį vientisą ansamblį, kad jos tiesiog sakė, trūksta žodžių, koks grožis ! 

 

Gitaristė Vaidotė - tai vientisumas, harmonija, muzika visą užliejanti, bet nieko neužgožianti...

 

Pamenu, restorano durys ir langas buvo praverti, mes klausėmės gitaros melodijų, kai lauke prasidėjo stipri liūtis šviečiant saulei, pabaigus paskutinę melodiją, Vaidotė, atsistojo,linktelėjo mūsų nedidelei publikai ir išėjo lydima aplodismentų į tą liūtį ir tai buvo taip filmatiška, taip gražu :))

 

ačiū Jums labai ,Vaidote, Jūs fantastiška, linkiu, kad kuo daugiau žmonių Jus pamatytų, išgirstų ir gėrėtųsi, kaip kad mes visi, buvę š.m. liepos 9d "La Storia" restoranėlyje- buvom tiesiog apkerėti.


Name

Daiva ir Damian

Date

2014-10-22 10:53:24

Location

Message

Noriu padekoti tiek Tikra muzika kolektyvui, tiek DJ Gintui uz puiku pasirodyma, gera garso ir aparaturos kokybe. 

 

Mudu abu norejom padekoti uz profesionalias paslaugas ir puiku vakara. Buvo viskas super tiek kokybe, tiek parinktas playlist, viskas priderinta, grazu.

 

Didelis aciu ir tikiuosi dar susimatyt


Name

Gražina ir Vytautas

Date

2014-08-26 05:20:31

Location

Message

Mūsų graži šventė dar labiau sužibo su Tikra Muzika Favourite Melody akordais. Šokiai prasidėjo nuo pirmos dainos iki paskutinės. Tiesą sako, kad geras laikas - prabėga greitai. Manau, pasirodymą reiktų pailginti bent pusvalandžiu, nes jau labai buvo liūdna skirtis :) 

Puikus atlikimas, puikus įgarsinimas. Tik Jums grojant supratome, kaip pasisekė Jus "pagauti" mūsų šventei! Be jokių abejonių Jus rekomenduotume visiems.

Didelis dėkui!


Name

Justina ir Deimantas

Date

2014-07-11 07:14:39

Location

Message

Jūs mūsų šventę padarėte fantastišką!!! aukščiausio lygio atlikimas, profesionalumas, gera nuotaika. Ačiū!


Name

Gerda ir Mindaugas

Date

2014-05-04 13:58:07

Location

Message

Ačiū Jums, kad papuošėte mūsų šventę.

Jūsų iš širdies atliekama muzika palietė ne tik mūsų ausis, bet ir širdis!

 

Su gražiausiais linkėjimais,

Gerda ir Mindaugas


Name

Rytis Marozas

Date

2014-01-31 14:53:17

Location

Message

Aukščiausio lygio profesionalai. 

Tikrai geriau nerasite - groja įvairiais stiliais ir supranta muziką plačiąja prasme. Jau seniai žinojau, kad Juris turi groti mano vestuvėse ir tikrai nei vienas svečias neliko nuviltas. Kas šoko, o kas negalėjo šokti, nes muzika buvo tokia gera, kad reikėjo įdėmiai klausyti :).

Ačiū labai už visą įneštą grožį į mūsų šventę.


Name

Inga

Date

2013-11-27 12:52:59

Message

Tikros muzikos projektą Favorite Melodie su Vytaute Pupšyte pasirinkome savo vestuvėms. Jūs mūsų lūkesčius išpildėte su kaupu - kokybiška, graži muzika, profesionalus atlikimas, gera nuotaika ir nuoširdumas viso jūsų pasirodymo metu yra tai, kas padėjo šventę paversti nuostabia. Ačiū jums!


Name

Miglė

Date

2013-09-20 08:17:50

Location

Message

Tik Jurio ir Vytautes deka mano tevu 50-tas jubiliejus igavo ypatinga nuotaika ir nepakartojama atmosfera. Ju muzika buvo puiki, balsas nepakartojamas, ka jau kalbeti apie Vytautes zavuma... Jei norite savo sventei suteikti kazka isimintino, rekomenduoju visu 100%. 

 

Didziausio pasisekimo Jums!!! ;)


Name

Sigita

Date

2013-09-17 04:43:48

Location

Message

Puikus kolektyvas "Vytautės Pupšytės Trio"!

Nuostabūs šilti žmonės, tikri profesionalai, puiki muzika ir vokalas.

Tikrai papuošėt mūsų šventę. Ačiū!!!!


Name

Dainora ir Aurimas

Date

2013-09-15 09:10:01

Message

Nuostabiai puikia atmosfera musu vestuvese sukure Favorite melody!! Jus nepakartojami! Nuosirdus ir didelis aciu!


Name

Akvilė ir Mantas

Date

2013-08-11 10:28:42

Message

Jūris ir Vytautė mūsų vestuvių šventę papuošė nerealiai profesionaliai atliktomis dainomis bei spinduliuojančiu nuoširdumu. Jūs tarsi įkūnijote mūsų nuotaiką, suteikėte jai muzikinį pavidalą, o svečiams palikote dar ilgai išliksiantį skambesį širdelėse. Labai ačiū!

 


Name

Algirdas

Date

2013-01-12 14:22:22

Location

Message

Sveiki, katik parsisiunčiau paklausyt "Vėjas man pasakė" labai graži fleitos improvizacija ir gerai viskas sukomponuotą, šiuo metu groja "You are my sunshine" labai profesionaliai įrašytą, manau turite potencialo išleisti nekomercinį muzikinį CD, kad interenete galėtu pasiklausyti visi.

Sėkmės :)